Birleşim Mühendislik
Haberler
Borsa İstanbul'da Gong ''Türkiye’nin Birleşimi Birleşim Mühendislik'' için çaldı.
20 yıldır projelerin elektromekanik sistemlerinin planlanması ve kurulmasının yanı sıra işletme süreçlerinde de destek sağlayan Birleşim Grup firmalarından Birleşim Mühendislik’in QNB Finansinvest liderliğinde yürütülen halka arz süreci Borsa İstanbul’da düzenlenen gong töreniyle tamamlandı. Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun’un açılış konuşmasını yaptığı törene, Birleşim Mühendislik Kurucu Ortakları Mesut Altan ve İdris Çakır, Birleşim Mühendislik’ in halka arzına aracılık eden 27 üyeden oluşan konsorsiyuma liderlik eden QNB Finansinvest yöneticileri ve Birleşim Mühendislik çalışanları katıldı. Birleşim Mühendislik hisseleri, gong töreninin ardından BRLSM kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı.
 Devamını oku
Birleşim Mühendislik Halka Arz Oluyor
Türkiye'nin Birleşimi Birleşim Mühendislik Halka Arz Oluyor.
 Devamını oku
Sn. Esra Elmas Dalkılıç Birleşim Mühendislik A.Ş. ve Erde Mühendislik A.Ş.’ ye ‘Satın Alma Müdürü’ olarak atanmıştır.
Sn. Esra Elmas Dalkılıç, Haziran 2021 tarihine kadar çeşitli firmalarda yöneticilik yapmış olup 21.06.2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Birleşim Mühendislik A.Ş. ve Erde Mühendislik A.Ş.’ ye‘Satın Alma Müdürü’ olarak atanmıştır.

Sn. Esra Elmas Dalkılıç’a şirketimizde üstlendiği yeni görev için başarılar dileriz.
 Devamını oku
Sinan Şahin, Haziran ayından itibaren şirketimize “Genel Müdür” olarak atanmıştır.
Birleşim Mühendislik bünyesinde 2018’den beri Koordinatörlük görevini yürüten Sinan Şahin, Haziran ayından itibaren şirketimize “Genel Müdür” olarak atanmıştır. Şirketimize katkılarından dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.
 Devamını oku
İbrahim Biner, Haziran ayından itibaren şirketimizde “Yönetim Kurulu Üyeliği” görevine seçilmiştir.
Birleşim Mühendislik bünyesinde 2011 yılından beri Genel Müdürlük görevini üstlenen İbrahim Biner, Haziran ayından itibaren şirketimizde “Yönetim Kurulu Üyeliği” görevine seçilmiştir. Şirketimize katkılarından dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dileriz.
 Devamını oku
Birleşim Mühendislik 2017 yılı İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları arasında
Birleşim Mühendislik 2017 yılı İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşları
arasındaki yerini koruyor.
 Devamını oku
HEP BİRLİKTE 16 YILI GERİDE BIRAKTIK
Birleşim Grup firmalarından Birleşim Mühendislik olarak
16 yıl önce başladığımız yolculuğumuza bugün çözüm ortaklarımız ve
tüm çalışanlarımızla birlikte büyüyerek devam ediyoruz.

Nice 16 yıllara, yeni başarılara hep birlikte ulaşmak umuduyla,
firmamızın bugünlere gelmesinde emeği geçenlere şükranlarımızı bildirmek isteriz.
 Devamını oku
Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı 24 Mart 2018 Tarihidne Gerçekleştirildi
Her sene gerçekleştirdiğimiz BİRLEŞİM GRUP Faaliyet Toplantısı 24 Mart 2018 tarihinde çalışanlarımızın katılımıyla merkez ofisimizde gerçekleşti.
Birçok başarılı projeye çözüm ortağı olan ve yeni projelere start veren grup şirketlerimiz 2017 yılı faaliyet sunumlarını gerçekleştirdi.
 Devamını oku
Birleşim Grup Çalıştayı Gerçekleşti
Geleneksel Birleşim Grup Çalıştayı 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde firma çalışanlarımızın katkılarıyla The Green Park Kartepe Report & SPA Hotel'de gerçekleşti.
 Devamını oku
ETMD Liginin En İyileri Belli Oldu
Ligin En İyi İkinci Takımı BİRLEŞİM GRUP olurken "En İyi Orta Saha Futbolcusu" Cemal Can Yılmaz seçilerek takımımız için ayrı bir onur kaynağı oldu.
 Devamını oku
ETMD Finali Yapıldı - 2. Olduk
İlki 2015 yılında düzenlenen ve sektör firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen  ETMD Ligi Futbol Turnuvası’nın ikincisi Mart 2017 - Mayıs 2017 ayları arasında gerçekleşecek. Bu sene düzenlenen turnuvaya Birleşim Grup olarak katıldık.
 Devamını oku
BID – Kalitede Liderlik Ödülü
Kalite kültürünü yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir büyüme konularında uzmanlaşmış uluslararası bir kuruluş olan Business Initiative Directions (BID), 21. Uluslararası Kalite Zirvesi’ni  8-9 Nisan 2017 tarihlerinde Paris’te gerçekleştirdi.
 Devamını oku
Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı
Grup şirketlerimizin 2016 yılı faaliyetlerinin paylaşıldığı Geleneksel Birleşim Grup Faaliyet Toplantısı çalışanlarımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.
 Devamını oku
Birleşim Grup ETMD Futbol Liginde
İlki 2015 yılında düzenlenen ve sektör firmalarının katılımı ile gerçekleştirilen  ETMD Ligi Futbol Turnuvası’nın ikincisi 25.03.2017-06.05.2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu sene düzenlenen turnuvaya Birleşim Grup olarak katılmaktayız.

23.03.2017 tarihinde yapılan kura çekimlerinde gruplar belli olurken 25.03.2017 Cumartesi yapılan ilk grup eleme maçında Birleşim Grup-Elektropanç karşılaşması gerçekleşti.
 Devamını oku
Vodafone 38. İstanbul Maratonu 13 Kasım’16 da Gerçekleşti.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen Vodafone 38. İstanbul Maratonu, 13 Kasım’16 tarihinde düzenlendi. Birleşim Grup çalışanları olarak Kansersiz Yaşan Derneği ve Adım Adım ile birlikte Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi’nin hayata geçirilmesi için maratona katıldık.
 Devamını oku
Dragon Festivali’nde Birleşim İmzası
24-25 Eylül’16 tarihlerinde Maltepe su sporları parkurunda düzenlenen Dragon Festivali’ne katılan "Birleşim Kürek Takımı Türkiye ikincisi" oldu.
 Devamını oku
Su Sporları Festivali Dragon Yarışları İkincisi Birleşim Kürek Takımı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ile İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün organize ettiği İstanbul Su Sporları Festivali Dragon Yarışları 28 Ağustos 2016 tarihinde düzenlendi.

Hem eğlence hem de rekabete ev sahipliği yapan yarışlarda Birleşim Kürek Takımımız Türkiye İkincisi olarak kupa kaldırmaya hak kazandı.
 Devamını oku
Birleşim Mühendislik 2015 Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında
İstanbul Sanayi Odası (İSO), Haziran 2016 başında kamuoyu ile paylaştığı “İSO Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2015” araştırmasının ardından, araştırmanın ikinci ayağı olan Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırması’nın 2015 yılı sonuçlarını Ağustos ayında açıkladı.
 Devamını oku
ISK – SODEX
Birleşim Grup olarak, her iki yılda bir düzenlenen ISK – SODEX "Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı'na"  katıldık.
 Devamını oku
Türkiye’nin En Büyük İkinci - İstanbul'un En Büyük Özel Hastanesi, Medical Park Gaziosmanpaşa Hizmete Girdi!
Birleşim Mühendislik ENLER’ine bir yenisini daha ekledi !
Mekanik tesisat işlerini Birleşim Mühendislik’in yaptığı Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi hizmete girdi !
 Devamını oku
Dragon Festivali 2015
2014 yılında Türkiye 6.sı olan Birleşim Kürek Takımı bu sene Türkiye 4.sü olarak önemli bir başarıya imza attı.
Birleşim Grup’u en iyi şekilde temsil eden ve firmamızı gururlandıran Birleşim Kürek Takımını tebrik ediyoruz.
 Devamını oku
Birleşim Mühendislik ''İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu'' Arasında !
İstanbul Sanayi Odası tarafından Temmuz ayında 2014 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırma neticeleri açıklandı.
 Devamını oku
İstanbul Ticaret Odası 2013 Yılı Gümüş Madalya Ödülü
Çalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam eden firmamıza İstanbul Ticaret Odası tarafından 2013 Yılı Gümüş Madalya Ödülü verilmiştir.
 Devamını oku
Birleşim’den Yeni iPad Uygulamaları
Birleşim Mühendislik Referans Kataloğu ve Birleşim Dergi iPad uygulamalarını şimdi App Store'dan indirebilirsiniz.
 Devamını oku
Birleşim Grup Hatıra Ormanı
Birleşim Grup ailesi, gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak, ülkemizin çölleşmesine ve iklimlerin değişmesine karşı mücadele vermek amacıyla Beykoz İlçesi Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde ağaçlandırma çalışması yaparak "Birleşim Grup Hatıra Ormanı" nı oluşturdu.
 Devamını oku
Birleşim Kürek Takımı Dragon Festivalinde !
Kurumlar arası yarışmalarda en büyük ve kapsamlı spor organizasyonu olarak bilinen ve 2008 yılından beri Türkiye’nin önde gelen kurumlarının katılımlarıyla düzenlenen Dragon Festivali’nin Türkiye Şampiyonası 20-21 Eylül 2014 tarihlerinde Haliç'te düzenlendi.
 Devamını oku
Mandarin Oriental, Bodrum 07.07.2014 Tarihinde Açıldı.
Bodrum'un en eşsiz koylarından birinde, Astaş Holding tarafından hayata geçirilen Mandarin Oriental, Bodrum 07.07.2014 tarihinde açıldı.
 Devamını oku
Quasar İstanbul'da Cem Mansur ile ''Çarlık Rusyası’ndan Selamlaşmala''
Quasar İstanbul, şehrin kültür ve sanat hayatında yeni bir ufuk açacak birçok sanat etkinliğini, Quasar İstanbul'un mekanik tesisat işlerinde işbirliği yaptığı Birleşim Mühendislik'in de katkıları ile gerçekleştiriyor.
 Devamını oku
ISK-SODEX İSTANBUL 2014
Birleşim Grup olarak, CNR Expo Fuar Merkezi Yeşilköy-İstanbul'da  07-10 Mayıs 2014 tarihlerinde düzenlenen  ISK-SODEX İSTANBUL 2014 Fuarı'na  katıldık.
 Devamını oku
Marriott Hotel Şişli Açıldı
Kuruluşumuzdan bu yana başarıyla gerçekleştirmiş olduğumuz sayısız otel projelerimize bir yenisini daha başarıyla ekledik: Marriott Hotel Şişli
 Devamını oku
Birleşim Mühendislik ve Erde Mühendislik Güçlerini Birleştirdi
12 yıldır yurt içi ve yurtdışında toplam 8 milyon m2’lik sayısız proje ve taahhüde imza atan Birleşim Mühendislik, Türkiye’nin en prestijli projelerinde imzası bulunan Erde Mühendislik ile güçlerini birleştirerek bir stratejik alım gerçekleştirdi.
 Devamını oku
Can Park AVM
Birleşim Mühendislik ve ERDE’nin tüm Elektrik ve Mekanik İşlerini üstlendiği ve başarı ile tamamladığı, toplam 125.000 m2 inşaat alanı ve 7500 kVA kurulu gücü olan Can Park AVM,  28 Şubat 2014, Cuma günü yoğun kalabalığın katıldığı tören ile hizmete girmiştir.
 Devamını oku
İstanbul Ticaret Odası 2012 Yılı Gümüş Madalya Ödülü
Çalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam eden firmamıza İstanbul Ticaret Odası tarafından 2012 Yılı Gümüş Madalya Ödülü verilmiştir.
 Devamını oku
İstanbul Ticaret Odası Bronz Madalya Ödülü
İSTANBUL TİCARET ODASI tarafından, şirketimize, tıpkı 2010 yılında olduğu gibi, 2011 yılında da yüksek düzeyde Kurumlar Vergisi ödeyerek göstermiş olduğu başarıdan dolayı Bronz Madalya ödülü verilmiştir.
 Devamını oku
Rönesans Tower İş Merkezi Projesi
Rönesans İnşaat’ın İstanbul Anadolu Yakası-Kozyatağı/Ataşehir’de yapımı devam etmekte olan RONESANS TOWER İş Merkezi Projesinin Mekanik Tesisat işleri BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK tarafından taahhüt edilmiş olup çalışmalara başlanmıştır.
 Devamını oku
Yeşil Bina Plaketi
Birleşim Grup Merkez Binası, Yeşil Bina statüsünde olup LEED GOLD sertifikası sahibi olması nedeniyle, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mesut ALTAN’a plaket verilmiştir.
 Devamını oku
Copyright © Birleşim Mühendislik - 2016.
Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni    |    Bilgi Toplumu Hizmetleri